Dlaczego HURCO?

Zwiększenie rentowności dzięki naszemu sterowaniu CNC

To dzięki naszemu sterowaniu CNC! Nasze sterowanie CNC maszyn, w połączeniu z wydajnością oprogramowania CNC WinMax®, stanowi klucz do osiągnięcia większej rentowności w produkcji warsztatowej, ponieważ jest ono zorientowane na wysokowydajne wytwarzanie oparte o standardy wysokiego zróżnicowania / niskiego wolumenu produkcji, poprzez zredukowanie czasów uzbrajania i programowania. Na pytanie: „Co się Państwu najbardziej podoba w Hurco?“ 65 % ankietowanych odpowiedziało, że jest to sterowanie CNC firmy Hurco.

Współzałożyciel naszej firmy, Gerald Roch, opracował programowanie dialogowe - tworząc tym samym alternatywę dla skomplikowanego programowania w oparciu o kody G -, które pozwoliło użytkownikom ponownie odzyskać kontrolę nad maszynami CNC. Nawet te zakłady wytwórcze, które wykorzystują sterowanie NC i oprogramowanie CAD/CAM, były w stanie zwiększyć produktywność, stosując wszechstronne sterowanie CNC firmy Hurco. Zakłady te wykorzystywały programowanie NC do wytwarzania złożonych części, jednak programowanie dialogowe stosowały do produkcji jednostkowej, prostej obróbki 2D i/lub do określenia mocowania.

 

Twoje korzyści ze współpracy z HURCO:

  • Szybsze przejście od rysunku do wykonania części obrabianej
  • Możliwość opanowania systemu w bardzo krótkim czasie
  • Najszybsze programowanie
  • Szybszy podgląd na podwójnym monitorze
  • Ergonomiczne wykonanie

Odpowiednia maszyna do każdego zastosowania

Spektrum centrów obróbkowych CNC, oferowanych przez Hurco - obejmujące maszyny do obróbki 3-osiowej, aż po frezarki wielkoformatowe, przeznaczone dla przemysłu lotniczego i kosmonautyki, jak też dla sektora energetycznego - jest szerokie i każdy zakład znajdzie tu dla siebie odpowiednią maszynę CNC. Ale chodzi nie tylko o frezowanie. Serie TMX, TMM und TM obejmują szereg centrów tokarskich CNC z uchwytami zaciskowymi o wielkości do 455 mm, jak też centra tokarsko-frezujące, działające na zasadzie „done in one“ (połączenie wszystkich procesów obróbki w jednej maszynie).

Bez względu na to, czy jest to toczenie, frezowanie, czy też obróbka w 2D czy w 3D, tokarki CNC firmy Hurco ze zintegrowanym sterowaniem umożliwiają szybsze skrawanie, aniżeli inne tokarki CNC. Twoja kompetencja połączona z naszą technologią sterowania to jest właśnie „Mind over metal“.